/Bihor/Hotel

Cabana Şuncuiuş

Emil Racovita, 88, Șuncuiuș 417565, România

Cabana Şuncuiuş
Hotel
4.2
89 recenzii
8 comentarii
Indicații de orientare
WGVR+FW Șuncuiuș, România
+40 754 653 832
Semnalează o problemă
Solicită ștergerea locaţiei
Revendică această locație
Share
Scrie o recenzie
Aranka Czilli
Aranka Czilli4 ani în urmă
Ne-am simtit foarte bine. Doamna Rodica este omul, care sfinteste locul. Vom mai reveni. 😘
Croitoru Laura
Croitoru Laura4 ani în urmă
Nici macar cabana nu se poate numi.
Nu am rezistat mai mult de o ora ,conditiile sunt jalnice, mizerie si muste cate vrei, miros de umezeala in saltele.Nici macar minimul de norme sanitare nu indeplineste aceasta locatie.Am fost cazati in cabane greu accesibile in munte, fara prea multe conditii ,dar curatenia era de 10 ori mai mare decat aici.
Oloianu Claudiu
Oloianu Claudiu5 ani în urmă
Nu recomand,nu exista un restaurant și dacă vrei sa îți prepari singur ceva, nu exista un foișor sau un gratar, nu ai tacâmuri suficiente, nimik, doamna încearcă sa fie ok dar nu are conditii decente
Iancu Prcsina
Iancu Prcsina6 ani în urmă
Persoanele amabile, mâncare ieftina( a fost la cerere), fata de ce se gaseste in zona, camera plăcută cu un perete tip geam, ambient linistit, relaxant, gazdele care cauta sa te faca sa te simti bine.
Curat, ne-am simtit foarte bine.
Razvan ILIESCU
Razvan ILIESCU6 ani în urmă
Oameni foarte primitori, fac o mâncare excepțională, dacă vreți via ferrata, rafting sau alte aventuri în zonă vă ajutăm cu cea mai mare plăcere.
Constantin TRUTA
Constantin TRUTA2 ani în urmă
Am stat in cabana cu proprietarii.
Am rezervat si platit prin booking si aici am discutat cu proprietara sa ne faca si mic dejun si cina. Pot spune ca mancarea este multa si diversa ( dimineata omleta, salata de rosii castraveti si ceapa, unt, cafea, ceai, dulceata si cina paste cu branza si sunca - ciudat dar bun, chiftele, cartofi, ciulama de fasole, carne de porc)
Apa calda este dupa ce face focul la boiler, dureaza 10 minute. Baia comuna cu alte 3 camere ( noi am stat in 2 desi am platit doar 1 ).
Curte mare cu verdeata si gazdele foarte primitoare si amabile. Nu regret ca am stat aici.
Paturile imense king size, 2 in camera + spatiu mare de stat in camera.
M-as intoarce oricand!
Irina Stan
Irina Stan2 ani în urmă
În curte sunt trei cabane dintre care două au baie comună, cabana unde am stat nu era strălucită, camere foarte mici și unde ar mai trebui făcut una alta.. însă celelalte două cabane erau ok. Zona este frumoasă și merită vizitată.
Corina girba
Corina girba2 ani în urmă
Deloc mulțumită! Cabana este frumoasa, dar curățenia în camere lasa de dorit, și un mare minus este ca au o singura baie pt toată cabana. Și aceea foarte neîngrijita!!!
Locații recomandate