Cu părere de rău, nu a fost cea mai plăcută experiență. Pe lângă lipsa lenjeriei, cel mai tare m-a deranjat mizeria din camere (in frigider, pe covor multe pete) și prosoapele murdare, care nu s-au putut sub nicio forma folosi... De asemenea, cu toate ca am stat 3 nopți, gunoiul nu a fost luat niciodată.
Ioana Stefan2 ani în urmă
Din pacate realitatea e departe de promisiuni. Lenjerie insalubra/lipsa (nu am avut pături in decembrie), curatenia lasa de dorit; la fata locului nu te poti baza ca se gaseste rezolvare pt probleme. Cu regret, exprienta a fost una neplacuta.
Adina gutanu2 ani în urmă
Acestui loc nh i as permite sa functioneze.Sincer,nu intekeg cum poate fi evaluat la 3 stele.Mocheta de pe hol este plina de pete,roasa,rupta.In camera,aparatul de aer conditionat era lipit cu bsnda adeziva,ca sa nu se dezmembreze,perdelele si draperiile patate.Pe pat,ca si ^acoperitoare^ exista un cearsaf,care trebuia folosit de 2 persoane,iar in dulap,suplimentar,era o pilota super uzata,care avea un miros groaznic. Nu recomand sub nici o forma. Daca ar fi dupa mine,as inchide de urgenta aceasta locatie. Nu pot spune nimic despre micul dejun care este inclus in preyul unei camere ,pt.ca nu am avut curajul sa teztez asa ceva avand in vedere cum se prezinta locatia. NU RECOMAND!
Gaby Dvorsky2 ani în urmă
CONDITII BUNE,GAZDA PRIMITOARE ,SI AMABILITATE ,iar preocuparea gazdei a fost ..sa fie clientul multumit!Sincer,mai rar așa ospitalitate! RECOMAND CU TOATA SINCERITATEA!
Z Z3 ani în urmă
O locatie primitoare, linistita, camere frumoase, TV, AC, Wi-Fi si parcare privata. Mic dejun ok, personal amabil. Un loc facut si administrat cu mult suflet! Recomand!
Eugen Birtu2 ani în urmă
Cei care se ocupa de locatie sunt oameni f prietenosi, educati, gata sa gaseasca solutii la toate. Oricand as reveni cu placere.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Hotel Vandia, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!
Nu recomand sub nici o forma.
Daca ar fi dupa mine,as inchide de urgenta aceasta locatie.
Nu pot spune nimic despre micul dejun care este inclus in preyul unei camere ,pt.ca nu am avut curajul sa teztez asa ceva avand in vedere cum se prezinta locatia.
NU RECOMAND!
,iar preocuparea gazdei a fost ..sa fie clientul multumit!Sincer,mai rar așa ospitalitate!
RECOMAND CU TOATA SINCERITATEA!
Oricand as reveni cu placere.