Am umblat in toata europa . Toti ne-au luat banii si nu au facut nimic. Datorita Domnului Profesor Marinescu, acum avem gemeni. Cel mai dedicat Om pe care l-am cunoscut !
Den mad4 ani în urmă
Cosmin Tiţu4 ani în urmă
Alexandra Isac4 ani în urmă
Ana Cristina6 ani în urmă
Duman Angela7 ani în urmă
Toader Ciornei2 ani în urmă
Are tot ce vrei. Aparatura de ultimă generație, servire în siguranță și de calitate. Recomand.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Marinescu Medical Center, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!