Cei mai jalnici.am asteptat o ora si mi au zis ca ei nu fac declaratii pe propie raspundere.doamna de la receptie mi a raspuns intrun sictir ca nuu sa ma duc in alta parte.de ce mai este notar daca nu sunt in stare sa faca o declaratie de 2 minute.si inca 3 persoane din fata mea au iesit fara nicio rezolvare
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației RUXANDRU V. MARIA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!