/Gorj/Spital

Spitalul Județean de Urgență

Strada Tudor Vladimirescu 17, Târgu Jiu 210132, România

Spitalul Județean de Urgență
Spital
3.1
29 recenzii
8 comentarii
Indicații de orientare
27QF+WX Târgu Jiu, România
+40 253 237 803
spitalgorj.ro
Semnalează o problemă
Solicită ștergerea locaţiei
Revendică această locație
Share
Luni: 00–24
Marți: 00–24
Mirecuri: 00–24
Joi: 00–24
Vineri: 00–24
Sâmbătă: 00–24
Duminică: 00–24
Scrie o recenzie
Dănuț Becheanu
Dănuț Becheanu4 ani în urmă
Pentru a ajunge la Ordinul Asistenților și a Moaselor aflat la etajul superior Biblioteci Spitalului trebuie să intri prin incinta spitalului (ÎN CAZUL ÎN CARE LA UN PACIENT NU POȚI ÎNTRA) deoarece este o ușă care poate fi folosită și iasă direct în stradă dar nu este deschisă decât când întra sau iese vreun cadru medical și totul pentru a nu face curățenie pe scări și o scară care pica tencuiala și la plafon se văd direct blanele pe unde a plouat. Păcat de acest personal drăguț care dacă i-și muta sediul se răstoarnă spitalul în stradă
Luminita Lu
Luminita Lu4 ani în urmă
Sub orice critica. Acest spital trebuie desființat..
Alin Ceuranu
Alin Ceuranu4 ani în urmă
Echipa medicală extrem de amabilă, fac totul pentru ameliorarea suferințelor.
Mariana Pasarin
Mariana Pasarin4 ani în urmă
Din punct de vedere medical al serviciilor oferite sinteti ok,dar la partea cu externarea jalnici ...sa astepti citeva ore pentru foaia de externare nu este o k ,recomand revizuirea acestui aspect urgent...
Dino Landa
Dino Landa6 ani în urmă
Acum trei saptamani am ajuns la Spitalul Judetean de Urgenta direct de pe balta de la pescuit, cu ancora linguritei infipta in lobul urechii si in obraz. Totul a decurs excelent, am vazut doar eficienta si profesionalism, operatia (sau eliberarea din carlige?) efectuata excelent. Multumesc!
Catalina Danciulescu
Catalina Danciulescu6 ani în urmă
Doctori foarte slabi,nu te baga in seama,se invarte unul dupa altul,rusinos,nu recomand,tipa la tine,te trimit de la un spital la altul si nici macar nu te consulta sa iti spuna ce ai ,NU RECOMAND!!
SUNT FOARTE DEZAMAGITA DE EXPERIENTA CARE AM AVUT'O !
Dan Tan
Dan Tan7 ani în urmă
Pacienții trebuie sa fie atenți la diagnosticul pus de medici, deoarece este o ,, luptă" continuă între medici, pentru ,, puncte,,. Fiecare problema medicală are un cod și un nr. de puncte, puncte care se plătesc de sistemul public de sănătate. Deci, pentru a primi mai mulți bani, pacienților li se pun mai multe diagnostice. Trist, pentru că am văzut și medici buni acolo. Multe secții s-au modernizat și arată bine, lucru care m-a bucurat . Sper ca modernizarea spitalului să continue.
Isabela Kim
Isabela Kim2 ani în urmă
Spitalul a fost modernizat, are doctori buni renumiți! Aici nu este valabila zicala " vii cu o boala și pleci cu zece" La urgente însă trebuie luați la scuturat toți cei de aici, că te lasă să mori cu zile pana vin doctorii de pe secții să te ia la purificat!
Locații recomandate