In noaptea de 4/5.03.2021 ora 03 am solicitat ambulanta de la Blaj pt mama mea din satul Biia. In cateva minute au ajuns 3 baieti imbracati in costume albe, care sau comportat super profesionist si eficient cu ea, fara sa fie nervosi sau arogati derajandu-i la acea ora. Le multumesc pentru modul lor omenesc si de bun simt fata de mama mea in varsta de 79 de ani. Felicitari si un mare multumesc din partea mea!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Spitalul municipal. Serviciul de ambulanță, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!