Amânări multiple, reparatie fără factura, deci garanție poimarti, reparația s-a demonstrat a fi și ineficienta. Neseriozitate maxima!
Ionut-Catalin Cojocaru SKPARICH4 ani în urmă
Răzvan Varariu4 ani în urmă
Adi Daniel5 ani în urmă
Adusă mașina la reparat, timp de execuție reparație de peste o lună și promisiuni de la o săptămână la alta că se va repara "săptămâna viitoare". O firma tare, tare neserioasă. Plus prețuri triple fata de concurență. Nu recomand!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Dispecerat GPK Service Auto, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!