Mă bucur că fiul meu are șansa să studieze aici, pentru că este un loc prietenos cu elevii, dar în același timp munca este foarte serioasă și în stil modern. Personal foarte bine pregătit, clădire superbă, curățenie.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Scoala IOANID, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!