O părere foarte, foarte proasta! De ce? In ianuarie am mers la un control de rutina, asta la recomandarea cuiva, toate bune și frumoase, insa, după nici 3 luni m.am trezit că mi se jupoaie ceva de pe lentila dreapta, cu timpul s.a agravat, s.a mărit. Acum câteva zile m.a întors pt că sperăm că se repara, ochelarii fiind în garantie, bun.....după doar o zi au fost gata. Surprize...după întrebări insistente am aflat că s.a dus protectia, s.a reparat lentila. Acum că bonus am o ciobitura pe rama, lipici și cireasa de pe tort am rama stramba, la ochiul stang jos am rama dreapta ușor curbată și la cel drept este rotunda, nu are aceeași formă fraților. Presupun, nu sunt din domeniu, de lene sa taie lentila au încălzit rama și au pus lentila noua, de aici rezultă alta formă. ........Daca pun întrebări ești luat de prost și dus cu vorba. Nu recomand!!!!!!! Pe banii mei primesc bătaie de joc!!!!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cosmic, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!