Foarte multumita de exeprienta mea cu Stem Sure. O companie ce ofera seriozitate si profesionalism la nivel inalt. Recomand cu drag tuturor mamicilor!
Victor Cristi Comitiu4 ani în urmă
Experienta neplacuta acum cativa ani, contract cu puncte neclare, chiar spre inselatoare, crestere anuala pusa intr-un context din care un om normal nu se prindea ca pretul va creste anual cu 4%, in eur. Noi am verificat cu un avocat si am renuntat la contract din aceasta cauza.
Sorin baron4 ani în urmă
am un contract de 10 ani , si simt ca am fost escrocat deoarece nu exista cazuistica de folosire a acestor celule , nu mai vreau sa continui si nu pot , am contactat firma si ma ignora pentru a rezilia contractul !
Elena Alina4 ani în urmă
Alexandra Iordache5 ani în urmă
Profesionalism, transparenta, angajați friendly, promptitudine, devotament și nu in cele din urma, cel mai important aspect, respectul fata de clienți pe care l-am regăsit în fiecare interactiune cu echipa Stem Sure. Cam acestea sunt lucrurile care recomanda Stem Sure! 🙂
Adela Aliman6 ani în urmă
Recomand Stem Sure oricaror parinti interesati de recoltarea celulelor stem. Discutiile cu ei au fost transparente, contractul este clar si nu sunt clauze ascunse. Mai mult de cat atat, reprezentantul cu care am discutat a fost profesional si a raspuns tuturor intrebarilor pe care le-am avut.
Dragoș Cristache6 ani în urmă
Echipa Stem Sure a fost și este una foarte profesionistă. Încă de la început ne-au pus toate informațiile la dispoziție și ne-au ajutat acolo unde nu am înțeles sau nu ne-am priceput.
Corina Olaru2 ani în urmă
Dezamăgire totală! O balbaiala in comunicarea debitelor, 2 variante din care bineînțeles clientul e cel care plătește. Nu recomand
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Stem Sure - Banca de Celule Stem, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!