Locația este situată la ieșirea din Tg jiu spre Bumbești Jiu, pe partea stângă, cu parcări pentru clienți, clădirile sunt moderne, personalul este foarte amabil și calificat oferind servicii profesionale. Recomand.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Direcția Sanitară Veterinară și pentru Siguranța Alimentelor GORJ, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!