Personal super gretos(mai ales kinetoterapeutul Elena)preturi foarte mari pt o ședință de 30min (in care 10 min încălzirea,10 min lucru propriu-zis ,10 revenirea) 50 lei și abonament 15 sedinte 700 lei.In momentul in care întrebi de ce ședința este doar atât raspuns de cadru medical:ca asa vreau eu.Rusine!Unde este compasiunea față de suferința pacientului!Nu merita!Păcat. Pentru un om obișnuit este un efort financiar.Un caracter mizerabil!Am vrea sa treaca si ea prin chinurile noastre sa vedem daca mai e la fel de aroganta!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației RECUPERARE MEDICALA PENTAMED, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!