Am vrut sa vedem sanatoriul din curte sau macar sa avem acces la cladirile din vechea statiune climaterica. Nu ni s-a permis accesul de parca ar fi fost secret de stat.
Docuz Iulian4 ani în urmă
Deplorabil.Toti pacienti trebuie trimisi in Resita.
Francisc Locota5 ani în urmă
In timp cei noi construim catedrale, asa arata Sanatoriul Marila, un loc in care parca nu vi sa te tratezi ci vi sa mori...
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Sanatoriul Marila, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!