Padurariu Ion Vasile Intreprindere Individuala6 ani în urmă
Rapizi si buni.
ALIN-GHEORGHE APETREI6 ani în urmă
Un service ok
Sofia ilie2 ani în urmă
scumpi si neprofesionisti. exemple : mi-au inlocuit bateria de pe masina si a mea era pusa pe standul lor din birouri la vanzare , relee stricate si apoi cand am realizat au luat de pe o masina din service de la cine stie cine fara ca proprietarul sa stie vreodata ca i sau luat piese , la montajul motorului am descoperit in alt service ca unele tuburi erau montate invers . si lista poate continua . clar masina nu au reparato 100% dar erau buni a da din umeri toti , incepand de la seful cel mare pana la mecanici . aveau tot timpul scuza ca asa era cand am adus-o. Clar nu recomand absolut deloc . Fiti atenti la ce aveti pe masina sau mai bine mergeti in alta parte . indiferent unde e mai bine jur
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Automeister-Auto Group, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!