Mulțumit, personal operativ, pregătit profesional si amiabil
Călin Hodrea5 ani în urmă
Este un service unde poți sa analizezi împreună cu ei problemele care le ai la mașină și bineînțeles sa stabiliți varianta cea mai eficace din toate punctele de vedere
Francisc Sebastian Csillag6 ani în urmă
Cel mai profesionist service de camioane !
Pavel Dragota2 ani în urmă
Dacă ai programare merge foarte repede,iar mecanici sunt profesioniști
Coroama Aurelius cezar2 ani în urmă
Da e ok ..vin foarte repede si pe deasupra sint foarte profesionali...
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Master Truck Service, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!