Dovadă vie că și produsele românești pot fi competitive. Firmă care mi-a oferit o gamă largă de acumulatori auto (ai de unde alege). Sunt profesioniști, rapizi și întradevăr dispuși să-și ajute clientela (material și sfaturi). Personal am aflat multe lucruri pe care nu le cunoșteam despre sistemul electric al unui auto. Bravo lor. Firmele străine își pot face griji cu privite la concurența românească. Sunt foarte mulțumit de prestația lor și mă bucur că există și sunt în Brașov.
Constantin Cristea2 ani în urmă
Oameni faini servire promptă.
Patric Calota2 ani în urmă
Produse bune ! Personal amabil!
Dragos Secareanu2 ani în urmă
Super baterii...personal dragut...recomand
Ionica Marian3 ani în urmă
Recomand. Totul foarte prompt. Susține producătorii autohtoni
Gheorghita Eusebiu3 ani în urmă
Magazin cu toate tipurile de acumulatori produse de ROMBAT. Oameni foarte amabili sa te ajute in domeniul acumulării energiei electrice.
Arina Cora Matei2 ani în urmă
Am avut parte de o experiență buna cu servicii de calitate. Personalul s-a comportat impecabil
2B Audit & Accounting2 ani în urmă
Produsele sunt bune, noul manager ar trebui să își schimbe atitudinea
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Baterii Rombat, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!