Am terminat aici o postliceala sanitara cu profil asistent medical generalist,cred ca este singura fără taxa din orașul Ploiesti (mai este și cea din Angel Saligny) .Se fac cursuri,dar și practica,ăsta în măsura în care și elevul își da interesul. Admiterea s.a făcut pe paza unui test grila și eseu.Recomand aceasta scoala!Întotdeauna o școală de stat unde se da examen de admitere ese mai de incredere!
Nicolae Dana7 ani în urmă
Un liceul foarte bun atât pe profil real cât și pe uman , va recomand acest liceu cu încredere !
RM Marius8 ani în urmă
Un liceu foarte bun!
Theodora pup8 ani în urmă
Aceasta schooala îmi este draga
SuperNoobs Kevin10 ani în urmă
Aceasta e scoala mea
VERSURI LIRYC MUSIC2 ani în urmă
Este foarte buna scoala mai ales cand itri in clasa a 5 , elevii cat de cat dirigintele foarte bune , aici se invata scoala adevarata ! (Conteaza si de elev cum evolueaza !!!!!!!)
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Liceul Tehnologic pentru Servicii „Sf. Apostol Andrei”, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!