Am crezut că nu voi mai reuși să mă simte bine ,nervi la stomac îmi distrugea încet încet sănătatea. Cuvintele sunt prea mici față de respectul față de dona doctor Covrig Carmen . Îiultumesc din suflet.
Mihai Daniel4 ani în urmă
Numărul este GREȘIT iar "doamna" care răspunde este extrem de NESIMȚITĂ!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației COVRIG LILIANA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!