Notari cam puturoși. In general nu sunt disponibili sau nu vin la birou. E in general imposibil să rezolvi acte, mai mult sau mai puțin urgente. Ironia la adresa potențialilor clienți e mod de lucru.
Nathalia Abdulwahhab7 ani în urmă
Doamnele din secretariat foarte amabile. Notarul de nota 10. Recomand!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației VASILESCU GAVRILĂ ŞI BOBU LILI, BIROU NOTARIAL, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!