Foarte scump... am cumpărat ulei Castrol Magnetic 5w40 cu 219lei și peste tot pretul este până in 150 lei...am facut o afacere... Nu recomand firma.
Bojian Beniamin4 ani în urmă
Preturi cam mari pentru un depozit dar ești servit pe loc
Giorginel Alexandru Arapașu7 ani în urmă
În cazul meu a fost o experiență plăcută la Unix, în condițiile în care care sâmbătă la 1 fără 15 am găsit la ei pe stoc o piesă fără să dau comandă.
Lucian Duzinschi7 ani în urmă
Personal drăguț, ce își dau interesul pentru rezolvarea problemelor, și nici nu încearcă să vândă cat mai multe produse, cu doar sa rezolve problemele eventual și fără bani.
Marian Arsu2 ani în urmă
Personalul parcă este supărat pe toată lumea. Atitudinea lasă ideea că este de dorit sa nu mai revii niciodată, iar prețurile parcă vor să arate că timpul a trecut peste ele cu folos. Au crescut ca Făt Frumos.
Catalin Sotropa2 ani în urmă
Ok, însă destul de dificil de ajuns... Sunt în capătul unei curți, fără o semnalizare cu ceva panouri/indicatoare
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației UNIX Iași, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!