Pe lângă că nubraspundeti la telefon cu zilele,mai si lăsați oamenii sa astepte pe hol pentru asa zisa programare.... fimiar scârbă de voi.... cei MAI NESERIOSI
Viorica Juncan2 ani în urmă
Omenie, profesionalism, seriozitate, respect pentru pacient.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației DR. SCHMIDT AURICA S.R.L., ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!