Nu am terminat încă sejurul dar impresia este buna poate baile sunt cam mici dar mâncarea este ok și locația foarte bună bonus un bazin cu apa termala cochet
Romeo costache4 ani în urmă
Cazare decenta, restaurant cu. putine articole dar excelent preparate. Cafeaua fără reproș. NB Apa in sticlă din sticla
Bogdan Traistaru4 ani în urmă
Proprietarul habar nu are sa vorbeasca si sa se comporte civilizat cu clienții. Are impresia ca daca te cazezi acolo esti obligat sa faci baie numai in piscinuta lui( ba chiar te obliga sa faci consumatie daca vrei sa stai la piscinuta pensiunii, unde ai platit deja cazarea) Bucatarul pleaca la ora 20, deci daca vrei ceva dupa...
Radudum1 dum4 ani în urmă
Camera mică, am fost cazati la mansarda, unde nu recomand sa va cazați ,paturile ff incomode, personalul ok, administratorul irascibil, piscina mică și cam murdara(apa verde), raport calitate preț in dezavantajul clientului...nu mai revin!
TwixT Gica4 ani în urmă
Curățenie,mâncarea foarte bună,personalul și administratorii locație foarte amabili și atenți iar piscina cu apă geotermală foarte îngrijită,într-un cuvânt totul a fost la superlativ ! Recomand !
Mihaela Simion5 ani în urmă
O sa încep cu este ❤.Mâncarea este delicioasă, curățenia de nota 1000, serivire la fel. Totul la Superlativ! Am mers vizavi cu o zi înainte la masa iar mâncarea, curățenia și servirea lasă de dorit😠. Felicitări Alfrid la tot personalul 👍😘. Cu siguranță mai revin. Recomand cu toată încrederea.👍👍👍👍
Popa Stela2 ani în urmă
Perne rele lenjerie ne prietenoasă însă personal bun
Giulia Popescu2 ani în urmă
Piscina termala, camere curate , preturi foooarte bune ! Recomand cu drag
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Alfrid, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!
Bucatarul pleaca la ora 20, deci daca vrei ceva dupa...