Super frumos!O sa mai revin dacă se vor mai desfasura evenimente acolo❤
Catalin Alexandru4 ani în urmă
4 stele pe hârtie, mobilier învechit, servirea asa și asa.....
Oana Oprinescu4 ani în urmă
Hotelul este frumos, dar necesita renovări, cel puțin pe exterior.
Sorin man4 ani în urmă
Un loc neîngrijit, cu personal necalificat și cu mari lacune în organizarea de evenimente...
Cătălin Crăciunescu4 ani în urmă
Un loc foarte bun pentru copii, mai ales ca au o piscina cu zona pentru copii.mancqrea este buna! Foarte curat si civilizat!
Mariana reva5 ani în urmă
Un hotel foarte curat,condiții excelente de cazare,servire bună,amabilitate.Revenim cu plăcere
Mariana Maciuca6 ani în urmă
Îngrozitor!camera nu era gata cand am ajuns (ora15)Un frigider împuțit in camera si plin de muște care l-au scos ulterior dar a trebuit sa ținem ușa deschisa 3 ore! Nu ni sa oferit alta camera sau alte facilități! Urat pentru banii pe care i-am plătit! Nu va sfătuiesc sa mergeți!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației President, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!