Am fost cu copii de mai multe ori,de fiecare data a avut răbdare cu ei, a știut cum sa se comporte(cel mic are 3 ani) și sa ii convingă sa se lase consultati, am primit tratamentul potrivit si am plecat încrezători din cabinet. Foarte bun doctor dar mai important este OM! Mulțumim Domnul Doctor.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cabinet medical ORL - dr. Guga Călin, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!