Pentru mine este doctorul PERFECT. Îmi explică tot ce face, ce variante avem, care sunt urmările. Am avut curaj să-mi fac și implant (două). Fără complicații, fără niciun fel de durere și nu exagerez. Durere 0. Voi recomanda mereu cu sinceritate și încântare.
Daniel Boboc8 ani în urmă
Un medic ce lasă de dorit din mai multe puncte de vedere. Nu recomand nimănui !!!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cabinet Dentar Dr. Fulga Vitalie, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!