Sotia este super multumita de prestatia stomatologica!
Andreea Moldovan5 ani în urmă
Pacient cu frica de dentist😄:Un stomatolog foarte bun,ce lucreaza cu materiale profesionale, "mana usoara" si un caracter glumet 😊Recomand cu incredere!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației LINCARIU FLORENTINA CORINA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!