O frizerie ok, șeriful este foarte implicat în bunul mers al treburilor, situată la intrarea în oraș lângă pasarelă peste calea ferată este apreciată de clienți care sunt mulțumiți de arta tunsului prestat în această locație! Țineți-o tot aşa, şi veți avea succes în continuare!
Nica Janina Marin6 ani în urmă
Cel mai bun,un profesionist.Este asemenea lui Messi,in domeniul lui.Si are o echipă formată de marele Piticu!!!😁
Addytza lungu7 ani în urmă
Imi place ce a ieșit dintr-un păr lung si rar. E mai scurt acum, dar cred ca mă avantajeaza mai bine. Despre Piticu', profesionalism excepțional!
Vasi2 ani în urmă
Profesionalism la nivel inalt. Recomand cu încredere
Andreea Dragu2 ani în urmă
Un pret mare doar la doamne.. e o diferenta mare de la barbati la femei.. si nu se aplica un pret pentru o coafura.. e acelasi la orice. E o mare lipsa de profesionalism, am fost lasata cu parul ud, doar ca avea alta treaba... toate astea pentru un pret pe care nici in Bucuresti nu l.am gasit... si acolo te duci in salon de lux. Nu recomand, decat barbatilor. Ps.. sotul s.a tuns la baiatul care tunde acolo(Andrei) si a fost foarte multumit.. plus pret ok.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației La Piticu, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!