Tot ce poti sa iti doresti de la un cabinet veterinar. Recomand cu caldura.
Dana Mihalcea2 ani în urmă
Calitatea serviciilor oferite este de nota 10. Atenția față de pacient, indiferent de vârstă, culoarea blănii sau mofturile patrupedelor este extrem de meticuloasă.
PAD Valcea2 ani în urmă
Profesionalism si daruire pentru meserie. Preturi acceptabile servicii de calitate. Recomand.
Ana Apostol2 ani în urmă
Profesionalism ,calitate și implicare.Recomand cu căldură.
Elena Grigore3 ani în urmă
Mi-a facut o deosebita placere sa cunosc o dna dr.veterinar,care isi face meseria cu profesionalism si face tot ce este posibil pt a salva animalutele -pacientii domniei sale. O recomand tuturor iubitorilor de animale !
Georgeta Schagerl3 ani în urmă
Va multumesc pentru bunatatea ,intelegerea si profesionalismul de care ati dat dovada cand v -ati ocupat de cazul cainelui meu,Blacky!Doresc sa va multumesc pentru eficienta cu care ati rezolvat acest caz.Va suntem recunoscatori ca ati salvat viata cainelui nostru.Ne vom bucura de prezenta lui mult timp de acum inainte,doar datoita dumneavoastra.Recunostita noastra este sincera si nelimitata!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației OXIVET Cabinet Veterinar Valcea, Veterinar Ramnicu Valcea,Vaccinari Caini, Microcipari,Deparazitari, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!