Priceperea și amabilitatea personalului se împletesc armonios. Ar fi bine dacă am găsi o gamă mai variată de hrană pt animăluțele de companie, în special hrană dietetică pt seniori.
Lili Gutu3 ani în urmă
Profesionalism!
Osiana Pintilie3 ani în urmă
Alex Popovici4 ani în urmă
Sunt foarte mulțumită, medicul drăguț, cățelul mulțumit
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Farmacie & Cabinet Veterinar Zoo-Vet, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!