Am mers cu o mică problemă și am ieșit cu o boală de piele care nu se vindecă niciodată. Mi-a dat o soluție care mi-a distrus stratul pielii pe veci. Nu recomand la nimeni niciodată!!!
Dani dani5 ani în urmă
nr. de telefon inexistent
Toni is traveling5 ani în urmă
Personalul cu care am interacționat a fost surprinzător de ok, inclusiv în discuțiile la telefon
Eu cu mine6 ani în urmă
O stea cu indulgenta. Nu raspunde nimeni la telefon, programari online nu se pot face. Bataie de joc si atat.
Seby Zbereanu6 ani în urmă
Nu te baga nimeni in seama si personalul se comporta de parca are nevoie de somn !!!
Florin cosariu2 ani în urmă
Nici macar o stea!!!! Nu merita. Am facut programare pentru testul COVID si sunt niste mincinosi!!! Sper ca, cineva sa citeasca si sa ia atitudine. Rusine sa va fie.
Mihai Panduru2 ani în urmă
Vai in ce lume trăim,,,?? Medici in ziua azi lasă de dorit....Nimeni nu te bagă în seamă e jale ...
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Clinica de Dermato-venerologie Timisoara, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!