Recomand sa sariti peste experiza stangace, si sa va orientati spre Institutul de Oncologie din Cluj. Programarea se face telefonic, se actioneaza rapid si cu viziune medicala.
Gabriela Tunea4 ani în urmă
Vornicu Constantin2 ani în urmă
Dumnezeu să-i dea sănătate multă, că ajunge la sufletul pacientului, doamnei doctor Motan Ganea Doina!!!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației GANEA DOINA ELENA, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!