Pt a-mi face o injecție am plătit 50 lei, sunt cumva privați?
Florian Floryan6 ani în urmă
Am fost tratat cu foarte mare atentie si grija.La plecare au fost extrem de amabile si zambitoare,va multumesc doamna dr. si doamna asistent.
Eduard Augustin6 ani în urmă
Persoane extraordinare cum nu am crezut ca vom intalni vreodata! Stima doctorului si asistentei.
Ionut Apetrei6 ani în urmă
Am fost primit în vederea obținerii unei adeverințe
Cristina Toader2 ani în urmă
JENANT: astazi in jurul orei 13: 30 o asa zisa doamna doctor solicita 70- 80 RON pentru un pansament operatie. Nu inainteaza nici chitanta: se crede la piata! Este cea mai penibila situatie posibila: d na doctor : ati facut un juramant si il incalcati fraudulos: este o d na cu par lung negru pentru recunoastere. JALNIC!!!!!
Florentin - Dacian BOTTA2 ani în urmă
Foarte frumos! Personal politicos amabil, competent... la ora 23.00!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Centrul De Permanenta, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!