Timpul de spălare foarte mare. Tipul care a spălat mașina era în stare de ebrietate. Abia se poate mișcă ca de vorbit nu aveai cu cine.. Pentru interior durata de timp a fost de 40 de minute și nici nu a fost făcut bine și nici presurile nu a fost în stare sa le puna
Bianca Beatrice4 ani în urmă
Calitatea serviciilor își spune cuvântul.
Ciprian Emandache4 ani în urmă
Cristi Munteanu4 ani în urmă
Arteni sorin5 ani în urmă
Timpul de spalare foarte mare. Spala un mos de 65 ani si un pustan de 150 kg cand intra la interior nu se poate antoarce sa stearga si fac o spalare vai de mama iei
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației I.I Focşa Spălătorie auto şi Cafenea, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!
Spala un mos de 65 ani si un pustan de 150 kg cand intra la interior nu se poate antoarce sa stearga si fac o spalare vai de mama iei