Cei angajati trateaza oamenii fara respect!!! Tie sila sa necesite sa mergi La ei. Nici o ordine, nici o regula pt angajati. Trateaza clientii precum gunoaiele. In scurt timp ajung La PRO TV.
Marius Petrica Motosan2 ani în urmă
Valeria Mal3 ani în urmă
Util .
Florina Ieudean2 ani în urmă
Este ok
Andreea copil2 ani în urmă
Acest numar nu apartine de electrica alesd. Va rog sa mi-l eliminati de pe sait !
Ioan hinda2 ani în urmă
Personal amabil dar insuficient pentru deservirea decenta a cetatenilor care stau la cozi prea mult
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Electrica Alesd, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!