Gasesti putin personal duminica, ceea ce te face uneori sa astepti chiar si jumatate de ora pe putin.
Pascu Ion Marin4 ani în urmă
Preturi woow si servicii care lasa de dorit
Daniela ionica dragne5 ani în urmă
Pentru spalatorie dau nota 10. Pentru restul de servicii..... 0 lasa de dorit am dus masina pentru schimbul de ulei si au facut-o praf. Nu au stiut sa schimbe filtru de ulei . Mi sa aprins martorul de ulei la bord si au ridicat din umeri. Nu facea presiune pentru ca nu am montat cum trebuie filtru. Dar asta e. Am rezolvat la alti. Nu recomand.
Ionut Adrian5 ani în urmă
Desi programul e pana la ora 18.00, la ora 17.00 spalatorul ne-a spus ca nu mai spala masini.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Car Wash Leo, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!