Sunt mulțumit de serviciile oferite de zolex și de seriozitatea mecanicilor.
Daniel Flaviu Birta5 ani în urmă
A stat masina la ei 6 luni și când am întrebat de ce nu a reparato ,a zis ca nu a avut timp.si nici nu mai răspundea la telefon, foarte neserioși
Ioan grad5 ani în urmă
Un service auto foarte bun
Vlad paul6 ani în urmă
Cei mai buni mecanici din zonă
Marian Visinescu6 ani în urmă
Foarte mulțumit
Tudor Pop2 ani în urmă
Nu recomand ! Am mers sa imi faca domnul Zoli climatizarea si mi-a facut un hack/improvizatie rapida (cat sa mearga clima si sa-mi ia banii) care mai apoi mi-a descarcat bateria in 24 de ore. In ziua urmatoare merg inapoi ca sa-mi zica ca bateria trebuie schimbata (bateria era aproape noua de 6 luni fara sa se fi descarcat pana atunci). Apoi, ca sa fie mai convingator, vine cu un aparat de testare ca sa-mi demonstreze ca bateria trebuie schimbata. Ca sa fie buna trebuia sa treaca testul la 680Ah(scrie pe baterie) insa aparatul era setat la 800Ah si ca urmare m-a "convins" ca bateria trebuie schimbata. M-a lasat 5 min singur cu aparatul si eu am observat ca a pus prea multi Ah si atunci l-am setat pe 680Ah(cum era inscriptionat pe capacul bateriei) si spre surprinderea domnului Zoli, bateria a trecut testul. Asta a fost a doua smecherie care a incercat sa mi-o faca si acum dupa 2 luni sunt tot fara bani si fara clima dar cu o gramada de drumuri pana la service si o gramada de asteptat dupa "electricianul" Zoli doar ca la final sa nu faca nimic si sa nu-mi returneze banii. Vai si amar de asa oameni !
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Auto Check Center-Zolex Auto Service, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!