Sunt foarte mulțumită de felul in care s-au desfășurat lucrurile la școala de șoferi Perțe Drive Test. Am fost mereu întâmpinata cu amabilitate, înțelegere si încurajari, care m-au ajutat sa trec cu brio atat examenul teoretic cât si cel practic! Mulțumesc! :-)
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației PERŢE DRIVE TEST S.R.L., ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!