Liceul ''Alexandru Roman'' este liceul la care eu am fost si este cel mai frumos liceu, respecta normele de invatamant ,profesorii sunt bine pregatiti, conducerea este atenta la ce se intampla in interiorul liceului iar elevii au acces la cunostiintele cele mai bune printr-o maniera simpla si rapida.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!