Atmosfera și aparatele din sala ajuta la îndeplinirea rutinei fiecăruia pentru exerciții. Angajații sunt profesioniști!
Cristian Musat3 ani în urmă
Mergea un aer condiționat la 28 de grade...
Ilie Dorina4 ani în urmă
Sala sptioasa, dotata cu aparatură noua si modernă , ambient placut si familiar, antrenori profesionisti si nu in ultim rand curățenie exemplară ! Recomand cu incredere !
Pene Mihai5 ani în urmă
Fosta clădire unde era MaxGym acum TonicGym ,arată într-un mare fel,aer ventilat bine fără spiriduși cu figuri .Preț accesibil pentru oricine vrea sa faca sport .Un mare like !
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Tonic Gym, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!