Un restaurant foarte frumos cu o atmosfera aparte și liniștită, angajații foarte amabili iar mâncarea incredibil de buna (ca la mama acasă).
Petru-Vespazian Palko (Nucu)7 ani în urmă
Un restaurant cu meniul zilei foarte bun,o bucătăreasă de nota 10 preț rezonabil,,felicitari"
Alberto Burlacu8 ani în urmă
Mâncare gustoasa ce îți aduce aminte de bucătăria mamei. Simpla, destula si servita intr-o atmosfera liniștita si curată. Prețurile sunt cele mai mici din oraș. Un meniu servit la local e 11 lei. Berea e la preț de magazin alimentar.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Restaurant M&M, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!