Am tinut sedinte de psihoterapie cu Anca timp de aproape 2 ani. Rezultatul acelor 2 ani a fost ca acum ma simt cu mult mai bine decat inainte. Am acum uneltele necesare ca sa scap de anxietate.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Psiholog Anca Găucă, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!