Produse de calitate, preturi accesibile. În fiecare iarna îmi fac cu ochiul bomboanele expuse afara. Fructe și legume afară, produse diverse. Proaspete și bune. Tot de la ei cumpăr în general cele mai ieftine și mai bune cireșe. Recomand cu încredere acest magazin!
Daniel-Iulian Preda4 ani în urmă
Servire rapidă, gama larga de produse...legume, fructe..produse alimentare adevarat magazin de cartier
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Almi piu fruct srl, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!