Acrituri de vânzatoare, parcă le este lene să răspundă.in rest preparate ok
Lenuta Foslea4 ani în urmă
Am cumparat o pâine, a costat 3 lei si era crudă . Se lipea de cuțit și mirosea tare a drojdie. Am dus-o înapoi și mi- am primit banii. M- au pierdut de clienta.
Geanina Rusu4 ani în urmă
Cele mai bune si gustoase produse din Bacău 👏👏👏
Madalin Rotaru4 ani în urmă
Se simte calitatea tradițională a produselor oferite!
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Cuptorul de Aur Zimbru, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!