Magazinul arata bine. Are o gama destul de mare de modele. Un minus este ca, totusi, nu are in stoc toate modelele existente in alte magazine din reteaua Deichmann.
Tina Oprea4 ani în urmă
Preturi mari... La decathlon e mai ieftin
Marius Sârbu5 ani în urmă
Cei mai proști pantofi existenți pe piață
Cristi Kes6 ani în urmă
Bunicel, dar, toată marfa provine (ca peste tot) din Vietnam sau China...Aşa că, doar numele e german...
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației DEICHMANN, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!