La recomandarea unui amic, am luat legătura cu aceasta firma în vederea realizării instalației termice și sanitare pentru casa mea. Pot spune ca nu îmi pare rău și ca oamenii din spatele acestei firme sunt super profesioniști. MI-au explicat fiecare etapa a lucrărilor în parte și mereu au venit cu alternative astfel încât cred ca, împreună cu ei, am făcut cea mai buna treaba. Recomand Amtech cu toată increderea.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Amtech Construct Solutions, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!