Foarte incantat, ne-am schimbat locul la centrala termica si era greu de instalat pentru ca trebuia o schimbare completa a tot circuitului de apa si calitate pret ne-a iesit foarte bine. Recomand
Mitzatheone2 ani în urmă
Luna trecuta mi-au facut o lucrare si am fost foarte mutumit. Sunt puntuali, au terminat la timp, preturi decente. Recomand
Chirila florin2 ani în urmă
Acum 4 ani centrala mea nu mai mergea și a rezolvat problema tot în acea zi plus scurgerile de la baie și bucătărie desfundate merg și azi perfect plus robineți calorifere schimbate și raport calitate preț foarte foarte bun. Recomand cu toată inima 100 la 100
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Dodo Instal Art, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!