Oamenii de aici sunt ok si suficient de interesati sa-ti rezove problema. Totusi lipseste diversitatea mașinilor, aveau doar masini din clasa mică. Posibil sa fi fost deja inchiriate. Am cautat mașină cu carlig dar nu aveau asa ceva dispinibil. Preturile sunt cat de cat rezonabile, in media firmelor de inchirieri, chiar daca par cam mari pentru buzunarele omului de rand.
Ionut Blaga3 ani în urmă
Recomand!! Foarte Ok
Roxana Lincan4 ani în urmă
Apelați cu încredere sun foarte serioși și înțelegători eu sunt foarte mulțumită cum maum trata
Calin Dunca5 ani în urmă
Apelati cu incredere . Baietii sunt foarte seriosi.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Inchirieri Auto Baia Mare, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!