Domnilor Inspectori...cereți o evaluare Pshitrica Doamnei Marin Georgiana profesoară la Colegiul Tehnic Bârsești. Doar pt faptul că am refuzat sa ii dau,, dreptul,,pt fiica mea ma terorizează cu telefoane in care mă amenință in chip si fel. Cu respect Daniela. O fostă elevă a acestui minunat liceu.
Annita voicu5 ani în urmă
Alex7 ani în urmă
Gabriela covrig2 ani în urmă
Unii sunt amabili dar nu toți corecți (mă refer la angajați).
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Inspectoratul Școlar Gorjean, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!