Un colegiu foarte bun, un nivel foarte ridicat de educație.
Lucian Chis7 ani în urmă
Unitate scolara.
Jessi pauliuc10 ani în urmă
Arnold Ronald Vieriu10 ani în urmă
Sebastian Alin Crenicean11 ani în urmă
La multi ani!
Sorin9902 ani în urmă
Am fost elev aici, a fost fain ! Un liceu foarte bun pentru orasul nostru, cine vrea sa invete, invata. Am iesit si cu medii foarte bune la bac ! :] cat si din liceu, care m-au ajutat la inscrierea de la facultate.
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Colegiul Național ”Mircea Eliade”, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!