Un album foto făcut pentru o colega proaspătă pensionara, bine lucrat, rapid, amintiri care fac viata mai frumoasa!
T - ERROR3 ani în urmă
2 stele de ce? Lipsa de echipament! Am facut poze pasaport cu un aparat vechi de 20 de ani printerele din razboi pozele au iesit sterse 2 stele pentru rapiditate si pret... Preferam sa platesc mai mult si sa am calitate
GIVELEGIAN CONSTANTIN3 ani în urmă
Adevarati meseriasi,rapizi, eficienti si foarte amabili
Folosiți acest formular pentru a semnala probleme precum: locație greșită, orar greșit sau informații de acest gen. Formularul nu va ajunge la administratorul locației Foto PRO, ci la administratorul site-ului Map24.ro. Vă mulțumim!